Споредете до 4 продукти:

Zestino Gredge 07RS 235/35 R19 91W

Zestino

Zestino Gredge 07RS235/35 R19 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zestino
Ширина:
235
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
6972634891788
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена:  343,2 €

Цена по парче

343,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот