Споредете до 4 продукти:

Zestino Gredge 07RS 225/45 R17 94W

Zestino

Zestino Gredge 07RS225/45 R17 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zestino
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
EAN:
6972634891634
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот