Споредете до 4 продукти:

Zestino Gredge 07R 265/35 ZR18 93W

Zestino

Zestino Gredge 07R265/35 ZR18 93W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zestino
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
W
EAN:
6972634891856
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена:  151,2 €

Цена по парче

151,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот