Споредете до 4 продукти:

Zestino Gredge 07R 235/45 R17 94W

Zestino

Zestino Gredge 07R235/45 R17 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zestino
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
EAN:
6972634891924
ЕУ Етикета:
D
D
71 dB

Највисока цена:  150,1 €

Цена по парче

150,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,6 €

Назад кон врвот