Споредете до 4 продукти:

Zestino Gredge 07R 235/40 R18 91W

Zestino

Zestino Gredge 07R235/40 R18 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zestino
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
6972634891894
ЕУ Етикета:
D
D
71 dB

Највисока цена:  285,5 €

Цена по парче

285,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот