Споредете до 4 продукти:

Zestino Gredge 07R 195/50 R15 82W

Zestino

Zestino Gredge 07R195/50 R15 82W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zestino
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
W
EAN:
6972634891887
ЕУ Етикета:
D
D
71 dB

Највисока цена:  74,4 €

Цена по парче

74,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот