Споредете до 4 продукти:

Zestino Acrova 07A 265/35 R18 93W

Zestino

Zestino Acrova 07A265/35 R18 93W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zestino
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
W
EAN:
6972634891467
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот