Споредете до 4 продукти:

Zestino Acrova 07A 225/40 R18 88W

Zestino

Zestino Acrova 07A225/40 R18 88W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zestino
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
W
EAN:
6972634891429
ЕУ Етикета:
D
D
71 dB

Највисока цена:  275,9 €

Цена по парче

275,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,01 €

Назад кон врвот