Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 245/65 R17 107T

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S245/65 R17 107T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
245
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300066514
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  136 €

Цена по парче

136 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот