Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 235/60 R18 107H

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S235/60 R18 107H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300035664
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  125,7 €

Цена по парче

125,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот