Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 235/55 R17 103H

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S235/55 R17 103H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300035862
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  112,3 €

Цена по парче

112,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот