Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 235/50 R18 101V

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S235/50 R18 101V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300035947
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  114,2 €

Цена по парче

114,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот