Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 235/45 ZR18 98W

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S235/45 ZR18 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300098416
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  114,7 €

Цена по парче

114,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот