Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 225/65 R17 102H

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S225/65 R17 102H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300210719
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  117,6 €

Цена по парче

117,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот