Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 225/60 R17 99V

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S225/60 R17 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300037941
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  115,7 €

Цена по парче

115,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот