Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 225/60 R16 98H

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S225/60 R16 98H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300037880
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  103,4 €

Цена по парче

103,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот