Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 225/55 R17 101H

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S225/55 R17 101H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300040170
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  108,1 €

Цена по парче

108,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот