Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 225/55 R16 95H

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S225/55 R16 95H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300040309
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  101,4 €

Цена по парче

101,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот