Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 225/45 ZR18 95W

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S225/45 ZR18 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300098386
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  112,2 €

Цена по парче

112,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,86 €

Назад кон врвот