Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 225/45 R17 94W

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S225/45 R17 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300039372
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  91,7 €

Цена по парче

91,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот