Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 225/40 R18 92W

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S225/40 R18 92W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300098379
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  97,1 €

Цена по парче

97,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот