Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 215/70 R16 104H

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S215/70 R16 104H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300210412
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  102,1 €

Цена по парче

102,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот