Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 215/55 R17 98H

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S215/55 R17 98H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300039112
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  94,8 €

Цена по парче

94,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот