Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 205/65 R15 94H

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S205/65 R15 94H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300037170
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  86,4 €

Цена по парче

86,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот