Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 205/60 R16 96H

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S205/60 R16 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300037705
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  84,7 €

Цена по парче

84,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот