Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 205/60 R15 91H

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S205/60 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300037644
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  97,1 €

Цена по парче

97,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,33 €

Назад кон врвот