Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 205/45 ZR17 88W

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S205/45 ZR17 88W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300098355
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  94,8 €

Цена по парче

94,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот