Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 195/65 R15 91V

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S195/65 R15 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300037064
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  78,5 €

Цена по парче

78,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот