Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 195/55 R15 85H

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S195/55 R15 85H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300038764
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  86,2 €

Цена по парче

86,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот