Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 195/50 R15 86H

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S195/50 R15 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300039884
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  78,7 €

Цена по парче

78,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот