Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 185/65 R15 88H

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S185/65 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300220411
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  76,6 €

Цена по парче

76,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот