Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 185/65 R14 86T

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S185/65 R14 86T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300220718
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  77,6 €

Цена по парче

77,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот