Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 185/55 R15 82H

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S185/55 R15 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300223412
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  75,7 €

Цена по парче

75,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот