Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 175/65 R15 84T

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S175/65 R15 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300038382
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  70 €

Цена по парче

70 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот