Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 165/70 R14 81T

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S165/70 R14 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300033912
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  67,1 €

Цена по парче

67,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот