Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 165/60 R15 77T

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S165/60 R15 77T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
165
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300038580
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  74,7 €

Цена по парче

74,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот