Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 165/60 R14 75T

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S165/60 R14 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
165
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300017080
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  69,5 €

Цена по парче

69,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот