Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 155/80 R13 79T

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S155/80 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
155
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300038122
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  69 €

Цена по парче

69 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот