Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT8000 4S 155/70 R13 75T

Zeetex

Zeetex ZT8000 4S155/70 R13 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Zeetex
Ширина:
155
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300038337
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  65,3 €

Цена по парче

65,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот