Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT6000 Eco 215/65 R16 98H

Zeetex

Zeetex ZT6000 Eco215/65 R16 98H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300064831
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  90,5 €

Цена по парче

90,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,32 €

Назад кон врвот