Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT6000 Eco 205/65 R15 94H

Zeetex

Zeetex ZT6000 Eco205/65 R15 94H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300064787
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  79,4 €

Цена по парче

79,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,32 €

Назад кон врвот