Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT6000 Eco 205/60 R16 92V

Zeetex

Zeetex ZT6000 Eco205/60 R16 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300064817
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  78,4 €

Цена по парче

78,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,32 €

Назад кон врвот