Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT6000 Eco 205/60 R15 91V

Zeetex

Zeetex ZT6000 Eco205/60 R15 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300064770
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  87,9 €

Цена по парче

87,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,27 €

Назад кон врвот