Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT6000 Eco 205/55 R16 91V

Zeetex

Zeetex ZT6000 Eco205/55 R16 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300064800
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  72,8 €

Цена по парче

72,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот