Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT6000 Eco 195/65 R15 91V

Zeetex

Zeetex ZT6000 Eco195/65 R15 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300064763
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  72,3 €

Цена по парче

72,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,27 €

Назад кон врвот