Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT6000 Eco 195/55 R16 87V

Zeetex

Zeetex ZT6000 Eco195/55 R16 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300064794
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  74 €

Цена по парче

74 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,16 €

Назад кон врвот