Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT6000 Eco 195/50 R15 82V

Zeetex

Zeetex ZT6000 Eco195/50 R15 82V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300064732
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот