Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT6000 Eco 185/70 R14 88T

Zeetex

Zeetex ZT6000 Eco185/70 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
185
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
6290300064688
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  82,1 €

Цена по парче

82,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот