Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT6000 Eco 185/65 R15 88H

Zeetex

Zeetex ZT6000 Eco185/65 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300064725
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  70 €

Цена по парче

70 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот