Споредете до 4 продукти:

Zeetex ZT6000 Eco 185/65 R14 86H

Zeetex

Zeetex ZT6000 Eco185/65 R14 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300064671
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  63,6 €

Цена по парче

63,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,16 €

Назад кон врвот